26nov. 2020

Împărtășim cu bucurie roadele creativității și talentul copiilor ce studiază la școala noastră, manifestate pe parcursul orelor de Educație Plastică. Citând un elev, se poate spune că în contextul acestor lecții copiii „în starea de artist” ne încantă cu realizările lor plastice. Vizionare plăcută!

02apr. 2016

Evaluarea nationala la clasele a II-a, a IV-a si a VI-a ajuta atat elevii pentru a se obisnui cu examenele si pentru a-si verifica nivelul cunostintelor acumulate cat si parintii si cadrele didactice, pentru a urmari evolutia fiecarui elev in parte. Informatii complete legate de aceste evaluari puteti vizualiza in cadrul website-ului nostru la sectiunea […]

29mart. 2016

Evaluarea nationala este un pas important pentru fiecare din elevii nostri. Modul in care aceasta este organizata, cum se desfasoara, precum si zilele in care este programata puteti vizualiza in cadrul website-ului nostru la sectiunea Activitati – Evaluare nationala a VIII-a.